Hakkımızda

Kaplama ve boyama tasarımlarınızın
bir parçası ise, çözüm: BOSAN.

BOSAN

Bosan, metal kaplama, endüstriyel yaş boyama, elektrostatik toz boyama ve kumlama alanlarında hizmet vermek amacıyla 1996 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruldu.

2020 yılında büyük bir yatırım yaparak ASO 2 OSB’de toplam 13.500 m2 alana sahip tesisinde, %40’ı kadın personelden oluşan ve sürekli artan nitelikli iş gücü ile havacılık, uzay ve savunma sanayi sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Bosan, kuruluşundan bu yana ileri teknoloji sistemleri kullanarak, programlı bir şekilde müşteri ve ürün portföyünü genişletmiş olup bugün tam otomatik metal kaplama sistemi, son teknoloji boyama kabinleri ve kurutma fırınları ile müşterilerinin talepleri doğrultusunda havacılık, uzay ve savunma sanayi için hizmetlerini sürdürmektedir.

Kaliteli ve hassas ölçülerde çalışmayı prensip edinen Bosan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş ve uzun yıllar edindiği bilgi birikimi ve kalite anlayışıyla sektöründe en iyi alt yapıya sahip lider firma konumuna gelmiştir.

Verdiği hizmetleri sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi kendisine ilke edinen, kaliteden ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini sürekli gözeten Bosan, AS 9100 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile ulusal ve uluslararası havacılık, uzay ve savunma sanayisinin değerli firmalarına hizmet vermeye devam etmektedir.